Dinozaury Powr??ci??y Giganci Czas??w Prehistorycznych.

Dyskusje na temat "strasznych jaszczurów"
Awatar użytkownika
Krzysztof
Triasowy silezaur
Triasowy silezaur
Posty: 962
Rejestracja: 14 marca 2006, o 15:30
Imię i nazwisko: Krzysztof
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Krzysztof »

Owszem jest info na, ten temat.

Dinozaury powr??ci??y [51]
S??upca, 2007-04-05
Ju?? od kilku tygodni mo??na zwiedziÄ? w Poznaniu wystawÄ? ,,DINOZAURY POWR??CI?Y GIGANCI CZAS??W PREHISTORYCZNYCH. Uczniowie Szko??y Podstawowej nr 1 im. KEN w S??upcy klas: Ia z JustynÄ? WiderowskÄ?, I c z MariÄ? Bittner, IV b z AnnÄ? GauzÄ?, IV d z MarlenÄ? Duszy??skÄ? i WiolettÄ? Wis??Ä? oraz zuchy z 1 GZ ,,S??oneczne Zuchy i 2 GZ ,,WÄ?drowne Zuchy wybrali siÄ? w??a??nie na tÄ? wystawÄ?.

Tam zobaczyli i prze??ledzili ewolucjÄ? wielkich gad??w okresu juraskiego. Ko??ci i jajo dinozaura pozwoli??y przenie??Ä? siÄ? im na kilka chwil w odleg??e czasy albo pobyÄ? paleontologiem, oceniajÄ?c wiek wykopanych ko??ci w piaskownicy. PamiÄ?tajÄ?c o przesz??o??ci mo??e nie tak odleg??ej, wycieczkowicze spotkali siÄ? tak??e z KOZIO?KAMI na pozna??skim rynku.

A tak??e poczytaj sobie co?? tutaj.
www.akt.wroclaw.pttk.pl/dinozaury.htm

A teraz wracamy do tematu dyskusji czyli - HUMOR.

Ps. Kara 32 jak masz jakie?? dalsze pytania to prze??lij mi je na priva.

kara 32
Kambryjski trylobit
Kambryjski trylobit
Posty: 38
Rejestracja: 21 kwietnia 2007, o 08:53

Post autor: kara 32 »

cze??Ä? !!! jak wiecie co?? o wystawie kt??rej temat zawarty jest w poprzedniej notce proszÄ? o napisanie a najbardziej chcie??abym wiedzieÄ? gdzie siÄ? ona znajduje bo ja wiem tyle ??e teraz bÄ?dzie w Lublinie a jak kto?? siÄ? dowie dok??adniej na jakiej ulicy i w og??le to proszÄ? o zamieszczenie tu notki z informacjÄ?.

Zablokowany