IV Studencka Konferencja Biologii Ewolucyjnej

Autor: Łukasz Czepiński
29 II 2012


Koło Przyrodników Studentów Uniwersytetu Jagiellońskiego zaprasza na IV Studencką Konferencję Biologii Ewolucyjnej. Konferencja porusza zagadnienia biologii ewolucyjnej wszystkich organizmów żywych w zakresie zarówno nauk przyrodniczych jak i humanistycznych.  Zaproszenie jest skierowane do: studentów, doktorantów, pracowników naukowych i pasjonatów biologii, którzy chcą podzielić się swoimi zainteresowaniami lub wynikami badań naukowych.

Konferencja odbędzie się 21 – 22 kwietnia w Krakowie, w budynku Instytutu Nauk o Środowisku Uniwersytetu Jagiellońskiego przy ul. Gronostajowej 7.
Zgłoszenia uczestników prezentujących referaty i postery będą przyjmowane do 15 marca. Termin nadsyłania abstraktów upływa 24 marca.
Udział w konferencji jest bezpłatny dla słuchaczy i uczestników, którzy nie będą korzystali z noclegu i wyżywienia przygotowanego przez organizatorów. Informacja o opłatach związanych z udziałem zostanie wkrótce umieszczona na stronie internetowej konferencji. Zgłoszenia są przyjmowane drogą elektroniczną. Zainteresowani są proszeni o wypełnienie kwestionariusza, do którego odnośnik znajduje się na stronie: www.skbe2012.pl

Wszelkie pytania prosimy kierować na adres: konf.biolewo@gmail.com


Serwis Dinozaury.com! jest patronem medialnym IV Studenckiej Konferencji Biologii Ewolucyjnej.